Zdroj: http://nepomuk.pionyr.cz/index.php?a=43  •  Vydáno: 25.6.2010 12:23  •  Autor: xx

Celý rok v jednom týdnu

Poslední týden v červnu se uskutečnil tábor rodičů s dětmi na Přebudově. Třicet dětí a dvacet rodičů přijelo s očekáváním, co nám pionýři z Nepomuku připravili za program.

Námět Bavíme se celý rok je náročný už tím , že zvládnout celý rok v šesti dnech je přímo nemožné. V neděli jsme se loučili se zimou, masopust, karnevalové veselí, vynášení zimy.

V pondělí už bylo jaro , kuličkiáda, zdobení máje, slet čarodějnic a také prvomajový průvod prošel na táboře.

S létem jsme neměli velké problémy, horko bylo a k létu patří sportování a dovelené. Uskutečnila se táborová olympiáda o pravé medaile a taká výlet na dovolenou do Karibiku.

V Přebudově je stejné nejlépe a tak přišel podzim, pouštění draků a všeho co létalo. Vylétly balónky s přáním, veliké bubliny, vlašťovky, ale také byla strašidelná helouvínská noc s ohňostrojem.

Poslední den na táboře byly rampouchy a napadl sníh, koulovali jsme se, lyžovali, hráli hokej. Pořádně jsme se oblékli. Jaroušek měl na sobě celkem osmdesát kousků oblečení triček, kalhot, ponožek, čepic a ve třiceti stupňovém vedru mu nebyla vůbec zima.

Závěr tábora byl vánoční se stromečkem, dárečky a nechyběl ani čert s Mikulášem. Na takový tábor určitě zase rádi přijedeme.