Zdroj: http://nepomuk.pionyr.cz/index.php?a=837  •  Vydáno: 13.4.2019 0:05  •  Autor: xx

P3 - Přebudovský surovec

Dne 13. dubna 2019 se příznivci různých sportů a aktivit sešli nedaleko Nepomuku, na táborové základně Přebudov, aby změřili své síly na již třetím ročníku překážkového závodu „Přebudovský Surovec.“ Na závodníky opět čekala náročná trasa přes louky a lesy. Využívalo se jak překážek, které nabízí příroda sama, jako je například křoví, voda či bažiny, tak i těch uměle vytvořených, které celou trasu ztížily.Výsledky po rozkliknutí nadpisu.*TK

img  

Přebudovský Surovec 2019

Dne 13. dubna 2019 se příznivci různých sportů a aktivit sešli nedaleko Nepomuku, na táborové základně Přebudov, aby změřili své síly na již třetím ročníku překážkového závodu „Přebudovský Surovec.“ Na závodníky opět čekala náročná trasa přes louky a lesy. Využívalo se jak překážek, které nabízí příroda sama, jako je například křoví, voda či bažiny, tak i těch uměle vytvořených, které celou trasu ztížily.

Trasa začínala i končila na základně tábora, byla dlouhá 3,7 kilometrů a nacházelo se na ní 18 překážek. Závodu se účastnilo přes 60 sportovců, kteří museli překonat různé překážky, jako například plazení pod ostnatým drátem, střelbu z luku, ručkování či vyšplhání na šikmou stěnu. Po doběhnutí do cíle získal každý závodník medaili a následně byli vyhlášeni vítězové v obou soutěžních kategoriích:

Kategorie muži:

  1. Štěpán Karel (24:17 minut)

  2. Jiří Duchek

  3. Jindřich Kříž

Kategorie ženy:

  1. Markéta Čechurová (34:46 minut)

  2. Monika Palacká

  3. Marie Svejkovská

Všem, kteří se podíleli na organizaci této akce moc děkujeme. Doufáme, že se Vám letošní ročník líbil, a i v příštím roce se sejdeme v ještě hojnějším počtu.

Foto z akce zde: 

 https://www.facebook.com/Ja.Kulik.I/media_set?set=a.10211339911088067&type=3