Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2023

Přebudov- tábor rodičů s dětmi

Týden (25.6.-1.7.2023) nám utekl jako voda a tábor rodičů s dětmi na Přebudově je u konce. Děkujeme všem táborníkům za účast, bez vás by to nebylo tak super. Moc jsme si to užili. letos jsme tábor organizovali již po desáté.A je načase předat štafetu dál. Přejeme následníkům Lucce a Honzovi, ať se jim daří.**MartinB

Poslední červnový týden se na Táborové základně Pionýrské skupiny Nepomuk

v Přebudově, uskutečnil první letošní tábor.

Táborový klub P0 připravil tábor pro rodiče s dětmi na téma: Putování za zvířátky

V pátek jsme začali brigádou, úklidem, přípravou a výzdobou táborové základny.

Vše se podařilo a děkujeme všem, kdo nám přijeli pomoct.

V neděli již přijeli táborníci a mohli jsme začít putovat po celém světě.

Navštívilli jsme všechny kontinenty a poznávali spoustu zvířátek. Celý týden jsme si hráli, soutěžili, vyráběli a vydávali se na dobrodružné výpravy. Nechyběl ani táborák.Nepomučtí hasiči nám přijeli udělat pěnu a za to jim moc děkujeme.Velice poutavá byla prezentace Elly Smith Animals, která nám přivezla ukázat hady, ještěry, želvy a chameleona. Některé z nich jsme si mohli pohladit a vyfotit se s nimi.Zajímavá byla také přednáška BESIP. Byl to super týden.Děti si odvezli spoustu dárků a zážitků s novými kamarády. Dobře se bavili i rodiče. Musíme také vyzdvihnout báječnou kuchyň. Bylo to vše vynikající. Moc děkujeme i sponzorům: Belle s.r.o. Nepomuk, WECOO s.r.o. Písek, KLAUS Timber a.s., UNIBRICK s.r.o., Regina Obaly s.r.o., Reinhold Keller Production s.r.o., OBRETA spol. s.r.o., Autodoprava Martin Sýkora, Lékárna PharmDr. A. Hánová,Míša a Marek Menclovi, Petra Navrátilová, Vladislava Bělová, Hasiči SDH Nepomuk.

A protože to byl poslední tábor pod našim vedením, chtěli bychom poděkovat všem, kdo nás podporovali a pomáhali nám. Během 10ti ročníků se našeho tábora rodičů s dětmi zúčastnilo 500 táborníků. Největší odměnou jsou pro nás spokojené úsměvy dětí i dospěláků, kterým se na našich táborech líbilo. Moc děkujeme, byli jste skvělí. Bez vás by to nešlo.

Přejeme hodně síly, spoustu pomocníků, plno táborníků Lucce Benediktové a Honzovi Křížovi, kteří budou v 28.leté tradici táborů rodičů s dětmi na Přebudově pokračovat.

Martin a Vlaďka Bělovi

img img

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 007.jpg další fotky z historie