Vítejte
na stránkách Pionýr,z.s. - Pionýrská skupina Nepomuk

 
./galleries/22/1.jpg ./galleries/22/2.jpg ./galleries/22/3.jpg ./galleries/22/4.jpg ./galleries/22/5.jpg ./galleries/22/6.jpg

Nejbližší akce

zobrazit akce měsíce

 

Aktuální články

Rozkliknutím názvu článku, získáte další informace a fotografie

Návštěva z Berušky u nás na klubovně

V pondělí 11.11.2019 přišly k nám na klubovnu na váštěvu děti z Mateřského centra Beruška v Nepomuku. Míra je provedl naším dvorkem, klubovnou a moc jim líbila naše pohádková půda. Ukázal jim také naše tvoření, výrobky a tabla fotografií z táborů.

Autor: xx  •  Vydáno: 11.11.2019 21:43  •  Přečteno: 1x

Ŕíjnové akce u Babet

Podívejte se na pohlednice od Babet z Neuraz. Přečte si článek po rozkliknutí nadpisu**MS

Autor: xx  •  Vydáno: 4.11.2019 0:13  •  Přečteno: 6x  •  Komentářů: 0

Pionýrská světýlka a dýňování

Ve středu 23.10.2019 na naší klubovně bylo velké podzimní tvoření. Účastníci naší dílny si mohli nazdobit malou dýničku, připravit podzimní aranžmá do mističky nebo vydlabat velkou dýni. Na závěr naší dílny byla připravena výstavka podzimního tvoření oddílu Pusík a Knoflíci a také se nám náš dvorek rozsvítil helouwínsky.Odkaz na fotky po rozkliknutí nadpisu*MD

Autor: xx  •  Vydáno: 23.10.2019 10:03  •  Přečteno: 7x

Podzimní tvoření u Pusíků a Knoflíků

S námětem podzimu jsme vytvořili během tří schůzek čtyři pěkné výrobky, které zdobí pokojíčky dětí z našich oddílů a určitě se hodily do podzimní misky.Tvoření bylo rovněž vystaveno na naší podzimní vástavce Pionýrská světýlka. Rozklikněte nadpis a podívejte se na foto*MD

Autor: xx  •  Vydáno: 20.10.2019 9:51  •  Přečteno: 5x

P3 - Fanoušci Harryho Pottera soutěžili ve vědomostním kvízu

Dne 19. 10. 2019 se v Café de Blowitz v Blovicích uskutečnil druhý Kavárenský kvíz Pionýrské skupiny Nepomuk, tentokrát konaný na téma Harry Potter. Akce se zúčastnilo 45 lidí, kteří si přišli užít téměř čtyřhodinový vědomostní večer na toto stále velice populární téma.Kvíz začal v 17.30 a zúčastnilo se jej 8 týmů. Ty se utkaly proti sobě ve 4 kolech, z nichž každé mělo 14 otázek. Otázky byly primárně cíleny na filmy, byly zde však i na informace, které mohli fanoušci znát pouze z knih. Rozklikni nadpis JáraB

Autor: xx  •  Vydáno: 19.10.2019 22:13  •  Přečteno: 28x

Podzim pod Zelenou Horou a pionýři

V sobotu 18.10.2019 se uskutečnila v Nepomuku turistická akce Podzim pod Zelenou Horou, kterou připravuje KČT Nepomuk a více jak dvacet let se do organizace pochodu zapojuje i naše pionýrská skupina. Letos jsme zajišťovali dětskou sedmi kilometrovou trasu pod názvem Toulavý kočárek v lese Obora pod zámkem Zelená Hora. Pohádková stanoviště připravila Ája a čtvrtý táborový běh pod vedením Maruška a Markéty. Sluníčkové počasí, nádherná příroda a zejména zajímavá pohádková stanoviště pro děti. Určitě se nám tento pochod podařlo zajistit na jedničku.*MD

Autor: xx  •  Vydáno: 18.10.2019 10:38  •  Přečteno: 7x

Nepomucká drakiáda

Letos nám počasí ve středu 16.10.2019 na naší tradiční drakiádu přálo. Slunečné odpoledne, pěkně to foukal a letalo kolem třiceti draků. Před vypuštěním draků jsme vyzkoušeli hru Minidiskogolf po nepomucku (házení létacích talířů na sedm košů),ještě to však musíme trochu dopilovat.A po čtvrté hodině jsme odpočítávali čas jak dlouho létají naši draci. Pohár za vítězství v drakiádě získala Linda a Martin.Připravili jsme i vypouštění balónků přání plněných héliem. Vylétlo jich jen několik ostatní si účastníci odnášeli domů.*MD

Autor: xx  •  Vydáno: 16.10.2019 9:43  •  Přečteno: 8x

Jak bylo a co bude u Babet.

Rozklikněte nadpis a zjistíte jak šlapou pionýř u Babet v Neurazech.

Autor: xx  •  Vydáno: 14.10.2019 12:45  •  Přečteno: 16x

P5 výlet Kokotské rybníky

Naučná stezka Kokotské rybníky. V sobotu 12.10.2019 uspořádala pionýrská skupina P5 výlet - Naučná stezka Kokotské rybníky.Akce se zúčastnili tři účastníci.Čti dále po rozkliknutí nadpisu.*Míra H.

Autor: xx  •  Vydáno: 12.10.2019 23:00  •  Přečteno: 18x

Chlubíme se, chlubíme-výstava

Na zahájení pionýrského roku jsme připravili v Rodném domě malíře Augustina Němejce výstavu výtvarného tvoření oddílu Pusík a Knoflíci. Bylo vystaveno 162 výrobků dětí a 12 panelů dokumentující činnost oddílu Pusík, který má již 23 letou tradici. Byl zde rovněž vystaven putovní pohár předsedy vlády ČR, který jsme získali za naše tvoření v roce 2018 a také oceněné výrobky ze soutěže Pionýrský sedmikvítek. Výstava byla přístupná veřejnosti od 14.-18.9.2019. Poslední den výstavy se zde sešly děti z oddílu Pusík a Knoflíci, aby zde zahájily pionýrský rok 2019/2020. Všichni jsme si připomněli, co jsme všechno vytvořili, promítli jsme si prezentaci našeho oddílu Jsem Pionýr, jsem vidět. Domluvili jsme se na akcích, které uskutečníme mimo výtvarku. Příští středu už to bude s penálem a nůžkami. Můžete mezi nás také přijít.*MíraDv

Autor: xx  •  Vydáno: 18.9.2019 23:16  •  Přečteno: 21x

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img

Tábory 2019

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2019 - 6 táborových běhů. Informace a přihlášky jsou u hlavních vedoucích táborů. img

Výroční zpráva 2018

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace Výroční zpráva http://www.nepomuk.pionyr.cz/index.php?p=230 img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 25.1.2019 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008003.jpg další fotky z historie