Víkendy poznání, zveme vás do Nepomuku

Nabízíme možnosti pobytu a ubytování v našem pionýrském domě pro dětské kolektivy do 12 účastníků pod názvem Víkendy poznání.

Máme připraveny zajímavé a poučné turistické trasy po okolí Nepomuku a doprovodný program ( výtvarnou dílnu, soutěžní večer, besedy o historii Nepomuku).

Program víkendu:

pátek:

• příjezd a ubytování oo 18 h, klubovna Pionýra , Husova 244, Nepomuk
  • od 20 h. – povídání o historii a současnosti Nepomuku, návrh tras putování, promítnutí DVD o Nepomuku

sobota:

• v 9 h. – prohlídka Nepomuckého muzea
  • v 10 h. – turistická vycházka po okolí Nepomuka
    trasa A: NepomukTojice ( místo setkávání, nutrie) – Vrčeň ( prohlídka modelové železnice) , možnost zajištění oběda v hospodě Na Faře ve Vrčeni, Nepomuk , trasa 10 km, návrat kolem 16 h.
    trasa B:  Nepomuk Nový Rybník Templ Potštejn – okolí zámku Žinkovy, Žinkovy náměstí- muzeum, možnost oběda – zpět do Nepomuku trasa cca 10 km, návrat do 16 h.
    trasa C:  Nepomuk Červený most Poustevna Na Skalici Prádlo (místo setkávání) – Klášter – Nepomuk cca 10 km, návrat do 16 h.

neděle:

• v 9 h.- turistická vycházka
    tras A:  naučná stezka Pod Zelenou horou Nepomuk Knárovka Klášter Červený most – Nepomuk cca 5 km
    trasa B:  sochy a pamětihodnosti Nepomuku, poznávání města – tras 4 km
    možnost oběda v restauracích v Nepomuku
  • v 15 h. - předání klubovny a odjezd domů

Ubytování:

•  ložnice klubovny 12 lůžek na 6 palandách, koupelna se sprchou, vybavená kuchyňka, klubovna s možností deskových her, dvorek s hřištěm pro vybíjenou, ringo, trampolína, stolní tenis.

Poplatek za účastníka:

v období od 1.5.4. – 30.9. - částka 50 Kč za noc
v období od 1.10. – do 30.4. – částka 80 Kč za noc

další informace a kontakt:

Pionýr Nepomuk, Míra Dvořák, Na Vinici 441, 335 01 Nepomuk
mob.: 721 746 812, e-mail: miradv@centrum.cz,

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008152.jpg další fotky z historie