Aktuální články

Rozkliknutím nadpisu článku, získáte další informace a fotky o akci.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 27

P2 Motokáry asi poprvé

Velká část členů P2 se 20.11.2019 sešla v 17:00 pod mostem Milénia, aby podnikla nájezd na obsluhu motokár. Od pěti se tam totiž mělo postupně sejít na padesát lidí, kteří by nám motokáry značně znepříjemnili čekáním. Naštěstí se povedlo a účastníci, shodou okolností i účastníci Soutěže o hodnotné ceny, mohli sednout do miniaturních vozítek a vyjíždět si své body do celoroční taškařice. Více po rozkliknutí nadpisu**Mejla

Autor: xx  •  Vydáno: 7.1.2020 20:58  •  Přečteno: 8x

P2 Vánoční bowling v Papírně

Přišel čas předvánoční a to znamená, že se sešli veškerý dospělácí druhého běhu přebudovského tábora a opět poměřili své bicepsy a svou mušku při hodu bowlingovou koulí. Nikdo naštěstí neudělal díru do dráhy a všem koule lehce klouzaly směr kuželky. Největšího úspěchu se ovšem mezi chlapy těšil opět loňský vítěz Václav Horník alias Kašík. Jeho několik ,,strajků“ v řadě za sebou mu zajistily jasné vítězství. Z ženského osazenstva si nejvyšší místo vycupitala opět a znovu Aneta Benediktová (Áňa), která získala již třetí vítězství v řadě. Ovšem letos naše týmy obohatili mladí instruktoři, kteří se letos rozcvičili a v příštím roce nám ,,dříve narozeným“ budou velkou konkurencí. Už se na vás za rok těšíme omladino**

Autor: xx  •  Vydáno: 7.1.2020 12:19  •  Přečteno: 5x

P2 Víkend na Přebudově

Lehký větřík, vůně vlhké hlíny, šumění lesa, a tak trochu chvílemi zima – prostě podzimní počasí, jak se patří. Na víkend 20. – 22. 9. 2019 se stali pány přebudovské základny zase po čase členové P2, a velice jsme si to užili. Páteční večer by se normálně nesl tradičně ve stylu klábosení a kytar, nicméně jsme si večer zpříjemnili další etapou Mejlovo dlouhodobých her. Pokračování článku po rozkliknutí nadpisu**

Autor: xx  •  Vydáno: 7.1.2020 12:17  •  Přečteno: 7x

BudiOupn v Budislavicích

O posledním prázdninovém víkendu se banda sportovních nadšenců opět sešla na již 4. ročníku BudiOupn. Několik pořadatelů se sešlo již v pátek 30.8., aby připravili vše potřebné, vyměřili a nalajnovali hřiště, natáhli sítě na branky a v neposlední řadě připravili příjemné zázemí pro nezbytný pitný režim. Po zrušení účasti dvou týmů jsme nakonec dali dohromady čtyři týmy, které spolu odehráli každý s každým 2 × 15 minut. Tabulka se následně vykreslila následovně. Nejvíce bodů (7b.) získal tým zvaný P2, který pouze jednou remizoval, dále pak 6 bodů získal tým Old Boys, 4 body tým místních playerů Budislavice a jako poslední, bez jediného bodu Jižní tým. Abychom si krásný sportovní den více užili, udělali si větší žízeň na večerní pouťovou zábavu sehráli jsme ještě play-off stylem první s druhým = finále a třetí se čtvrtým = o bronz. Boj o třetí místo ovládli poměrem 3:1 domácí Budislavice a finále po napínavém průběhu nakonec na svou stranu strhl tým P2, který v poměru 5:2 zvítězil a mohl zaslouženě slavit premiérový titul.

Autor: xx  •  Vydáno: 7.1.2020 12:15  •  Přečteno: 5x

Vánoční turnaj v šipkách

V sobotu 28. 12. 2019 se v nepomucké hospodě Goalissimo uskutečnil šestý ročník vánočního turnaje v šipkách pořádaný Pionýrskou skupinou Nepomuk. Vítězkou v kategorii žen se stala Verča Durasová, celý turnaj pak opanoval Kulík.**více po rozkliknutí nadpisu článku

Autor: xx  •  Vydáno: 28.12.2019 15:12  •  Přečteno: 23x

Vánoční čas u pionýrů v Nepomuku

Podívejte se jak šel předvánoční čas u pionýrů v Nepomuku, co připravily naše oddíly pro své členy a ostatní kamarády. Přejeme všem do roku 2020 hodně pěkných akcí a zážitků. Rok 2020 je pro nás významný také tím, že slavíme 30. výročí vzniku samostatné organizace Pionýr.

Autor: xx  •  Vydáno: 26.12.2019 11:04  •  Přečteno: 16x

Vánoce u Babet

Podívejte se na fotografie z vánočních akcí oddílu Babety Neurazy**

Autor: xx  •  Vydáno: 24.12.2019 13:45  •  Přečteno: 3x

Vánoce s nulťákem

V sobotu 22.12.2013 v podvečer jsme se sešli v Nepomuku na Pionýrském domě. Po přivítání jsme si ukázali nějaké tradice. Zasoutěžili jsme si o odměny. Nechybělo ani nadělování u stromečku. Nakonec jsme tančili na diskotéce do pozdních večerních hodin. Byl to skvělý večer. Veselí jsme šli spát. Druhý den po snídani jsme poklidili a vyrazili domů. Moc děkujeme za zapůjční prostor Pionýrského domu. Akce splnila účel. Těšíme se na další.*MartinBě

Autor: xx  •  Vydáno: 23.12.2019 21:48  •  Přečteno: 14x

Vánoce s Pusíkem

V pátek 20.12.2019 se jako každoročně sešel oddíl Pusík a Knoflíci na vánočním přespání na naší pionýrské klubovně. Samozřejmě, že nechybělo vánoční tvoření, domů pod stromeček jsme si odnesli tři vlastoručně vyrobené dárečky. U stromečku jsme si vyzkoušeli vánoční zvyky a připomněli jsme si také tradice těchto svátků. Nechyběla ani diskotéka v bílem a další soutěže. Přejeme všem hezké vánoční svátky a už se těšíme na naše tvoření v roce 2020.

Autor: xx  •  Vydáno: 22.12.2019 10:19  •  Přečteno: 14x

P3 Vánoční kvíz

V kavárně v Blovicích se uskutečnil Vánoční kvíz. Byl to již čtvrtý kvíz pořadí a zúčasnilo se ho devět týmu. Po rozkliknutí nadpisu článku se dočete více.*JáraB

Autor: xx  •  Vydáno: 21.12.2019 10:26  •  Přečteno: 12x

P5 - Vánoční turnaj v bowlingu

Tak jako každý rok, tak i letos 7.12.2019 uspořádal klub P5, při Pionýrské skupině Nepomuk, vánoční turnaj jednotlivců v bowlingu. Místo konání Éčko v Plzni. Turnaje se zúčastnilo 9 dospělých a 3 děti.Turnaj byl zahájen prvním kolem v 11,00 hodin a ukončen posledním hodem ve 13,00 hodin. Následovalo předání upomínkového vánočního předmětu. Všichni účastníci se dobře bavili a ve sportovním duchu bojovali o co nejlepší výsledek **M. Hejlík

Autor: xx  •  Vydáno: 7.12.2019 20:19  •  Přečteno: 14x

Mikuláš už k nám přišel

Naše tradiční Nebe, peklo a pohádková půda se uskutečnila ve středu 4.12.2019 na naší pionýrské klubovně. Dvorek byl plný čertíku, půda pohádkových bytostí a každý se těšil za Mikulášem. Za básničku nebo písničku andílci rozdávali sladkosti. Připravili jsme i vánoční výstavku našeho tvoření. Poděkování patří oddílu Pusík a Knoflíci za zajištění této akce i pro ostaní děti našeho města.

Autor: xx  •  Vydáno: 4.12.2019 23:50  •  Přečteno: 43x

P5 - Plzeň ze shora i zezdola

V sobotu 23.11.2019 uspořádala pionýrská skupina P5 výšlap na Plzeňskou věž a podzemí. Akce se zúčastnilo devět účastníků. Celý článek po rozkliknutí nadpisu.*MH

Autor: xx  •  Vydáno: 4.12.2019 23:29  •  Přečteno: 20x

Nulťák a víkend na klubovně

O víkendu 23.-25.11.2019 se nulťák,tábor rodičů s dětmi bavil na pionýrské klubovně.V pátek v podvečer jsme se sešli v Nepomuku na Pionýrském domě. Po přivítání jsme měli kino s pohádkou, dospěláci popovídali a zavzpomínali na letní akce. V sobotu po snídani jsme tvořili lucerničky. Pak jsme vyrazili na stopovačku, která nás kromě restaurace, kde jsme si dali oběd, zavedla na Nepomucké náměstíse spoustou pamětihodností. Navštívili jsme i kostel Sv. Jana. Po návratu byly soutěže v klubovně. Když se setmělo, podnikli jsme dobrodružnou návštěvu Mírovo pohádkové půdy, kde jsme plnili speciální úkoly za odměny. Osvětlená půda, plná nádherných pohádkových kulis, se nám moc líbila. Pak jsme tančili a soutěžili na diskotéce. Před spaním jsme v ložnici měli pohádku. Rodičové zazpívali s kytarou spoustu písniček také soutěžili a povídali. Druhý den po snídani jsme poklidili a vyrazili domů. Akce splnila účel.Těšíme se na další.*Martin B.

Autor: xx  •  Vydáno: 25.11.2019 23:36  •  Přečteno: 20x

Kvíz Marvel v Blovicích

P3 připravil na sobotu 23.11.2019 vědomostní kvíz z filmů Marvel uspořádaného v kavárně Café de Blowitz. Zúčastnilo se ho sedm týmů - vice po rozkliknutí nadpisu.*JB

Autor: xx  •  Vydáno: 23.11.2019 15:03  •  Přečteno: 25x

Jsem Pionýr, jsem vidět!

To je název krajské soutěže pro pionýrské oddíly Plzeňského a Karlovarského kraje. Soutěž byla 1.2.2019 vyhlášena Plzeňskou krajskou organizací Pionýra se zaměřením na propagaci Pionýra. Do soutěže se přihlásil i náš oddíl Pusík. Čekalo nás pět kol a to zpracovat libovolnou formou Reportáž, Reprezentaci, Rozhovor a Prezentaci z činnosti oddílu. Celkové výsledky soutěže byly vyhlášeny začátkem listopadu. Náš oddíl Pusík se umístil na pátém místě, na bedně neskončil, ale být pátí ze šedesáti oddílů Plzeňského a Karlovarské kraje, tak to není tak špatné umístění (pravda je také to, že většina se jich vůbec nepřihlásila). Podívejte se na naši prezentaci z této soutěže a zpracované práce najdete na webstránkách Pusíka . Vítězem soutěže se stali Tuláci Klatovy, před Čtyřlístekem Domažlice a Otavou Sušice. Oddíl Pusík je určitě vidět už nepřetržitě dvacet tři let své pionýrské činnosti. Dík patří zejména Aleně, Monice a Mírovi. Obrazová prezentace - rozklikněte nadpis.

Autor: xx  •  Vydáno: 19.11.2019 0:14  •  Přečteno: 28x

Návštěva z Berušky u nás na klubovně

V pondělí 11.11.2019 přišly k nám na klubovnu na náštěvu děti z Mateřského centra Beruška v Nepomuku. Míra je provedl naším dvorkem, klubovnou a moc jim líbila naše pohádková půda. Ukázal jim také naše tvoření, výrobky a tabla fotografií z táborů.

Autor: xx  •  Vydáno: 11.11.2019 21:43  •  Přečteno: 20x

Ŕíjnové akce u Babet

Podívejte se na pohlednice od Babet z Neuraz. Přečte si článek po rozkliknutí nadpisu**MS

Autor: xx  •  Vydáno: 4.11.2019 0:13  •  Přečteno: 28x  •  Komentářů: 0

Pionýrská světýlka a dýňování

Ve středu 23.10.2019 na naší klubovně bylo velké podzimní tvoření. Účastníci naší dílny si mohli nazdobit malou dýničku, připravit podzimní aranžmá do mističky nebo vydlabat velkou dýni. Na závěr naší dílny byla připravena výstavka podzimního tvoření oddílu Pusík a Knoflíci a také se nám náš dvorek rozsvítil helouwínsky.Odkaz na fotky po rozkliknutí nadpisu*MD

Autor: xx  •  Vydáno: 23.10.2019 10:03  •  Přečteno: 26x

Podzimní tvoření u Pusíků a Knoflíků

S námětem podzimu jsme vytvořili během tří schůzek čtyři pěkné výrobky, které zdobí pokojíčky dětí z našich oddílů a určitě se hodily do podzimní misky.Tvoření bylo rovněž vystaveno na naší podzimní vástavce Pionýrská světýlka. Rozklikněte nadpis a podívejte se na foto*MD

Autor: xx  •  Vydáno: 20.10.2019 9:51  •  Přečteno: 29x

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 27

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img

Tábory 2020

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2020 - 6 táborových běhů. Informace a přihlášky budou od února 2020.

Výroční zpráva 2018

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace Výroční zpráva http://www.nepomuk.pionyr.cz/index.php?p=230 img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 25.1.2019 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008086.jpg další fotky z historie