Tábory 2015

Tábor P4 - Putování po hradech a zámcích

Jako každý rok nadešel čas našeho dlouho očekávaného čtvrtého běhu. Všichni vedoucí, instruktoři a další personál se začali na tábor sjíždět z různých koutů plzeňského kraje již v sobotu odpoledne, aby se mohlo vše připravit na příjezd dětí. Tématem letošní celotáborové hry bylo putování po hradech a zámcích. Každý den jsme navštívili jiný hrad či zámek. A jak to táborníci zvládli přečtěte si po rozkliknutí názvu článku od Markéty Kašparové.

Autor: xx  •  Vydáno: 29.8.2015 13:38  •  Přečteno: 718x

Tábor P5 _Divoký západ ve Svojšíně

Letošní dětský tábor jsme opět absolvovali v malebném údolí řeky Mže, u obce Svojšín a to v termínu od 8.8. do 22.8.2015. Na prvním nástupu tábora vylosoval zástupce z každého oddílu barvu oddílu.Každý oddíl měl svoji barvu a vlajku. Celá táborová hra se nesla v duchu DIVOKÉHO ZÁPADU. Parta dětí sváděla boj o 7 bobříků (odvahy, květin, mlčení, zručnosti, ušlechtilosti, zdravovědy a míření). Za splnění děti dostávaly přívěšek v barvě bobříka, a po splnění všech sedmi bobříků byly odměněny svojšínskými dolary. Samozřejmě i jednotlivé oddíly bojovali o svojšínské dolary v různých hrách a soutěžích, viděli jsme scénky z divokého západu, odlévali stopy, stavěli vory, naučili se morseovku, šifrovat zprávy, orientovat se v přírodě. Na závěr tábora byl jarmark. Zde děti utráceli získané svojšínské dolary, za které si mohli nakoupit některé z odměn, podle vlastního uvážení. A je tu konec tábora, poslední nástup. Zde každé dítě, ale i vedoucí dostal pamětní list a hrneček v barvě oddílu od našeho sponzora. Na závěr ještě přibylo na památku CD s fotkami.* M.Hejlík

Autor: xx  •  Vydáno: 23.8.2015 23:37  •  Přečteno: 640x

Tábor Pusík 2015

Pionýrský oddíl Pusík připravil zejména pro dětí z oddílu příměstský tábor v týdnu od 17.-21.8.2015 na naší klubovně v Nepomuku. Tábora se zúčastnilo 14 děvčat a zajišťovali ho čtyři vedoucí oddílu. Dopolední program by zaměřen na výtvarnou činnost a odpolední na turistické výpravy za poznáním. Rozklikněte nadpis článku a najdete i odkaz na fotografie.

Autor: xx  •  Vydáno: 22.8.2015 0:47  •  Přečteno: 755x

Tábor P1 - Pán času

Přebudov = ideální kombinace nerovného terénu, bezvadných dětí, šikovných kuchařek a těch nejlepších vedoucích. Píše se rok 2015, 4. červenec a na naši základnu opět přijíždí pár vyvolených. Jsou to táboroví vedoucí. A tito odvážlivci se 2 týdny budou starat o 80 dětí. Letos má vše na starost Pán času... Že nevíte, kdo je Pán času? Nevadí. Děti z 1. běhu už mají naprosto jasno!!! Pokračování po rozkliknutí nadpisu článku.Najdete i odkaz na prezentaci z tábora.

Autor: xx  •  Vydáno: 19.8.2015 9:51  •  Přečteno: 865x

Tábor P3 - Tábor kultury

V Přebudově se i letos sešla super parta táborníků a vedoucích, aby společně strávili první dva týdny v srpnu (2.-15.8.2015). Na děti už při příjezdu čekali dospěláci přestrojení za mimy, aby dali tušit, že tábor bude zaměřen na kulturu ve všech jejích podobách. Plzeň je letos evropským hlavním městem kultury a nám se podařilo získat od města záštitu.Rozklikněte nadpis článku a přečtete si celý článek od M.Brejchy.

Autor: xx  •  Vydáno: 16.8.2015 20:44  •  Přečteno: 719x

Tábor P2- Stezkou pravěkých lovců

Na naší táborové základně v Přebudově se ve dnech 19.7.- 1.8.2015 uskutečnl druhý táborový běh pod názvem Stezkou pravěkých lovců. Přečtěte si ceký článek od Mejly po rozkliknutí nadpisu.

Autor: xx  •  Vydáno: 2.8.2015 20:47  •  Přečteno: 984x

Nulťák - první tábor je již za námi

Z našich sedmi prázdninových táborů je již jeden za námi. Tábor rodičů s dětmi se uskutečnil na Přebudově v týdnu od 28.6.- 4.7.2015 a podívali se do Říše hmyzu.Kromě žívých mravenců jsme zde potkali i Ferdu , berušku, brouka Pytlíka a další malá zvířátka. Podívejte se na fotografie. Odkaz najdete po rozkliknutí nadpisu článku.

Autor: xx  •  Vydáno: 8.7.2015 12:07  •  Přečteno: 952x

img img img img img

Tábory 2018

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 6 táborových běhů.Podívejte se na bídku a spojte se s hlavním vedoucím tábora. img