Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2015, Tábory 2015

Tábor P3 - Tábor kultury

V Přebudově se i letos sešla super parta táborníků a vedoucích, aby společně strávili první dva týdny v srpnu (2.-15.8.2015). Na děti už při příjezdu čekali dospěláci přestrojení za mimy, aby dali tušit, že tábor bude zaměřen na kulturu ve všech jejích podobách. Plzeň je letos evropským hlavním městem kultury a nám se podařilo získat od města záštitu.Rozklikněte nadpis článku a přečtete si celý článek od M.Brejchy.

img img img

Vyráběli jsme, malovali, promítali filmy. Ráďa Růžička nám přednášel o světě reklamy, při velké diskotéce v Čečovicích nám tradičně hrála hudební skupina ORION a zlatým kulturním hřebem letošního putování bylo dozajista účinkování hudebníka VOXELA (Český slavík 2014 – Hvězda internetu), po kterém následoval pečlivě připravený galavečer spojený s volbou táborové MISS.

            Nechybělo ani vyžití sportovní, vědomostní olympiády, soutěže, zdravověda s figuranty, policejní přednáška Vaška Mertla, ekohrátky s ekology z projektu „Tonda obal na cestách“ a mnoho dalšího.

            Počasí nám více než přálo (vždyť první déšť přišel se zasmutněním až po odjezdu dětí), proto přišla velmi vhod i návštěva nepomuckých hasičů s pěnou. Všem jmenovaným velmi děkujeme a připojujeme i poděkování sponzorům, kterými byli: Magistrát města Plzně a firmy Klaus Timber, Fraus, Levné knihy, Albi, Hamé, Tesco, Efko.

Zvláštní poděkování patří p. Duškovi z Liškova, u něhož jeden z našich táborových oddílů při hře „Dědeček měnil až vyměnil“ směnil pojízdné auto. Věřím, že si všichni tábor užili a těšíme se za rok na shledanou.

 Za III. běh Mgr. Martin Brejcha

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2024

Pionýrská skupina Nepomuk připravila pro léto 2024 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory.. O přihlášky na tábory si můžete napsat nebo zavolat na kontakty uvedené v letáčku. img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 20.1.2023 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008114.jpg další fotky z historie