Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2023

Festival volného času v Nepomuku

V pátek 22.9.2023 proběhl v areálu Základní školy a přilehlých sportovištích Festival volného času, na kterém se prezentovali koordinátoři spolků, organizací a lektoři z Nepomuku, pořádající kroužky, kurzy a akce pro děti. Každý ze zúčastněných si připravil vlastní program, který vystihuje jeho činnost s dětmi. Rodiče i děti se mohli dozvědět na jaký kroužek, kurz či akci dítě přihlásit a osobně se seznámit se samotnými vedoucími. Svoji činnost představil i Pionýr z.s.,Nepomuk. Po rozkliknutínadpisu celý článek.**město

V pátek 22.9.2023 proběhl v areálu Základní školy a přilehlých sportovištích Festival volného času, na kterém se prezentovali koordinátoři spolků, organizací a lektoři z Nepomuku, pořádající kroužky, kurzy a akce pro děti. Každý ze zúčastněných si připravil vlastní program, který vystihuje jeho činnost s dětmi. Rodiče i děti se mohli dozvědět na jaký kroužek, kurz či akci dítě přihlásit a osobně se seznámit se samotnými vedoucími. Pro návštěvníky bylo připraveno bohaté občerstvení, odměny pro děti a vystoupení kejklířů. Festival navštívila paní Bc. Vlasta Faiferlíková, předsedkyně Regionálního dobrovolnického centra Plzeňského kraje, která zde prezentovala dobrovolnickou činnost v Plzeňském kraji. Návštěvníci festivalu měli také možnost se seznámit s ukázkami činností Klubu Magnet pro děti a mládež v jeho mobilní podobě s automobilem „Máňa“.Na akci byl představen přehled Volnočasových aktivit pro děti a mladistvé v Nepomuku na školní rok 2023/2024, který naleznete na webových stránkách města a Volnočasového centra Fénix.Město Nepomuk se chystá odměnit osobnost, která se dlouhodobě aktivně věnuje práci pro děti a mladistvé. Anketa probíhala již během festivalu a bude pokračovat do konce listopadu 2023. Hlasovat můžete osobně nebo elektronicky na webu města.Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další spolupráci!

Komise pro rodinu a seniory

img img

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008088b.jpg další fotky z historie