Kategorie: Akce roku 2010

Víkend 15+ na klubovně v Nepomuku

proběhlo školení Kvalifikace instruktor pro táborové pracovníky. Zabezpečeno v rámci pionýrského vzdělávání z pověření KRP.

img img

Účast celkem 31 pionýrských pracovníků z toho bylo 15 Nepomuk ( P1 2x, P2 4x, P4 2x, P5 7x) Starý Plzenec 2x, Šťáhlavy 11x, Hradec 2x. Školení provedl Dvořák m., Kotiš K., Švec St., Březáková A. I přes přestavbu klubovny akce proběhal v pohodě. Doklady odevzdali všichni účastníci a zkoušky Kvalifikace instruktor rovněž absolvovali. Nechyběla také procházka po Nepomuku.