Kategorie: Akce roku 2010

Ukončeny opravy klubovny

Ukončili jsme opravu klubovny, které probíhala s přestávkami od konce prosince 2009 a týkaly se výměny oken do dvorku, výměny radiátorů v 1. patře a rekonstrukci koupelny.

Celková hodnota nákladů je 262 000 Kč. Většina nákladů bude financovaná z dotačního programu EU. Poděkování patří firmě pana Belance za práce s výměnou oken a rekonstrukcí koupelny a panu Semerádovi za provedení instalace topení.

Na úpravách se podíleli i naši členové M.Dvořák, L.Drahoňovský, S.Švec. Při nátěrech dvorku V.Horník, L.Vokurka, Vl.Březák, M.Dvořák a M.Tyrpekl. Na úklidu nám pomáhali vedoucí a maminky z oddílu Pusík. Děkujeme.