Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2014

PIONÝR OPEN u Pusíkovců

V rámci pionýrské aktivity PIONYR OPEN připravil i oddíl Pusík a Knoflíci na středu otevřený pionýr na naší klubovně. V klubovně byla připravena informace o činnosti těchto nejen výtvarných a rukodělných oddílů. Dětem jsme promítli prezentaci o Pionýru a prezentace z činnosti našich oddílů. Kdo neznal naši klubovnu mohl si prohlédnout celou naši budovu s výstavkou tabel z táborů a i s pohádkovou půdou. Vedoucí oddílů připravili výtvarné tvoření a děti si mohly si vyrobit ptáčka nebo dráčka. Odnesly si nejen vytvořené výrobky, ale i pěkné pionýrské suvenýry.

odkaz na fotografie

img img

Tábory 2020

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Informace a přihlášky budou u vedoucích táborových běhů. img