Kategorie: Akce roku 2010

Lampiónový průvod

Oddíl Babety připravil a pozval nás do Neuraz na Lampiónový průvod.

V podvečer jsme se sešli na klubovně oddílu a postupně se vypravili na trasu putování, kde bylo pět strašidelných stanovišť. Počasí bylo také strašné foukal vítr.

Lampiony spíš nehořely než hořely, ale také některé shořely. Plánováno bylo také vypuštění lampionů přání, vzhledem k povětří se nám to však nepodařilo. Strašidel se děti však nebály a se sladkostmi a odměnkami se vrátili zpět do klubovny.

V klubovně na nás čekal horký čaj, vynikající párky v rohlíku, ale také plápolal ohníček buřťáček.