Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2016

Vánoční turnaj v šipkách

ŠK Mistři vrhu společně s P3 pořádali 23. 12. 2016 Vánoční turnaj v šipkách v nepomuckém Goalissimu, kterého se zúčastnilo 12 lidí. Registrace začala od 15:00, během které probíhal i trénink hráčů. Hrálo se standardně na 501 bodů a dva vyhrané legy.Výsledky turnaje po rozkliknutí nadpisu. *JB

Hráči byli rozlosováni do dvousměrného pavouku a po třiadvaceti odehraných zápasech jsou výsledky následující:

1. Jakub Šperer (ŠK Mistři vrhu)
2. Kája Brejcha (ŠK Mistři vrhu)
3. Jan Šperer (ŠK Mistři vrhu)
4. Jája Brejcha (P3 Nepomuk)
5. Tomáš Kulhánek (ŠK Mistři vrhu)
6. Přemek Havránek (ŠK Mistři vrhu)
7. Míra Dušek (P3 Nepomuk)
8. Martin Brejcha (P3 Nepomuk)
9. Pavel Šefl (P3 Nepomuk)
10. Michal Šáfr (ŠK Mistři vrhu)
11. Michal Čubr (P3 Nepomuk)
12. Karol Strychová (ŠK Mistři vrhu)

O pravděpodobně největší překvapení celého turnajového dne se postaral Jája Brejcha, který v levé části pavouku porazil Kulíka, loňského vítěze tohoto turnaje, 2:1 a mohl se tak účastnit souboje o nejvyšší příčky s Honzou Špererem. S tím ale nakonec padl 2:0 a umístil se na celkové čtvrté pozici.

Velký pokrok také zaznamenal Kája Brejcha, který se po dvou, pro něj, nepovedených ročnících  umístil na místě stříbrném. Porazil i prvního Kubu Šperera, v odvetě ale padl 2:0, a tak se celkovým vítězem stal právě Kuba, který si z loňského turnaje polepšil o dvě pozice, naopak jeho bratr Honza si o jednu pohoršil.

Tímto bych chtěl poděkovat Kulíkovi a Kájovi Brejchovi za organizaci turnaje, Martinu Mitvovi, že jsme si měli kde zahrát a samozřejmě všem zúčastněným, se kterými se snad sejdeme v dalším ročníku šipkového turnaje.

Za P3 zapsal J. Brejcha

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008001.jpg další fotky z historie