Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2017

Turnaj v bangu

Dne 4. 2. 2017 se na pionýrské klubovně v Nepomuku uskutečnilII. ročník Turnaje v Bangu, kterého se zúčastnilo kolem 40 lidí. Turnaj připravil Klub P3. Přečtěte si celý článek.

img img

Dne 4. 2. 2017 se na pionýrské klubovně v Nepomuku uskutečnil
II. ročník Turnaje v Bangu, kterého se zúčastnilo kolem 40 lidí.
    Hráči byli rozlosováni na celkových 6 stolů, ze kterých se všichni kvalifikovali do dalšího kola, semifinále. Po tomto odehraném semifinále se udělala pauza na večeři, po které se vytvořily stoly dle kvality hráčů, na finálový stůl, stůl II. kategorie, III. kategorie atp.
Výsledky po více jak desetihodinovém turnaji jsou následující:

Finálový stůl:
1. místo: Honza Hlobil
2. místo: Jindra Vaněk
3. místo: Dominik Karásek

Vítěz II. kategorie: Jakub Šperer
Vítěz III. kategorie: Majda Roušalová
Vítěz IV. kategorie : Jarda Brejcha
Vítěz V. kategorie: Radek Růžička

Všem výše napsaným byla přidělena některá z odměn, které letos byly, smím-li to napsat, skutečně krásné, hodnotné. Honza Hlobil si tak mohl odnést základní balíček hry Bang se třemi rozšířeními, ostatní například hru Enigmu, Grand Slam nebo další rozšíření naší oblíbené hry.

Letošní turnaj se od toho loňského lišil také tím, že většina přítomných hráčů přišla v nějakém převleku. Mohli jsme zde tedy vidět kovboje, opravdové šerify či bandity, na druhou stranu zde byl například ale i kůň a podívat se na nás přišli i indiáni.

Soutěžilo se také ve velice oblíbené kategorii, a sice Zabijákovi turnaje. V této kategorii jsme ohodnotili toho hráče, který měl za daný den největší počet zabití během všech her. I přesto, že někteří hráči hráli jen na úspěch v této kategorii, vítězkou se nakonec stala překvapená Verča Durasová, která si odnesla upravenou verzi hry Bang pro dva hráče,
 a sice Bang: Duel.

Doufáme, že se všem turnaj líbil a že se spolu uvidíme opět příští rok na III. plánovaném ročníku, který se již možná kvůli počtu zúčastněným uskuteční ve větších prostorách.
To ale necháme jako překvapení pro příští rok.

Za P3 zapsal J. Brejcha

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008088.jpg další fotky z historie