Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2017, Tábory 2017

P3 tábor jako ve filmu

Letošní III. táborový běh v termínu 30. 7. – 11. 8. 2017 byl inspirován vybranými kusy stříbrného plátna. Kopec nedaleko táborové základny ozdobil nápis HOLLYWOOD, v táboře pak nechyběl chodník slávy se jmény celebrit. Kulisy s filmovými postavami byly na místech, vše připraveno pro příjezd dětí.Rozklikněte nadpis a přečtětě si článek od Martina B.

img

Na začátek tábora jsme se vcítili do Alenky v říši divů, ale všem nástrahám jsme jako Piráti z Karibiku dokázali čelit, i přes to, že na nás vykutálení Mimoni stále zkoušeli svá šprťouchlata.

Při křtění jsme se seznámili se všemi postavami, které nás měly provázet následujícími táborovými dny. Nechyběla Princezna Elsa, Jack Sparrow (kapitán!), Mona Lisa, nebo třeba zlí Rakeťáci. Mickey Mouse a Minnie rozjeli svůj zábavný dětský den, hlavně s myšákem jsme si užili dost a dost. Pátrali jsme po stopách zločinu s Sherlockem Holmesem, prožili dobrodružství jako Indiana Jones, luštili šifry Mistra Leonarda, strávili den se Shrekem a úplně na závěr jsme chytali divoké pokémony. Nechyběla ani tradiční velká čečovická diskotéka s karaoke party.

Program nám pomohli zpestřit nepomučtí hasiči s pěnou a Janina Němcová s přáteli naučným odpolednem. Děkujeme.

 Sluší se poděkovat také sponzorům, kdy díky patří především Levným knihám, České spořitelně, společnosti Fraus, Svatebnímu salonu Natalia, Svatebnímu salonu Miriam, všem rodičům za darování psacích potřeb a velký dík posíláme Jazykové škole Lite, která nám věnovala jazykový kurz. Tím bylo odměněno dítě, které si to podle hlasování vedoucích zasloužilo za svůj celotáborový přístup nejvíce.

Závěrečné díky patří všem dětem a rodičům za jejich přízeň. Dělá nás šťastnými, když máme koho dělat šťastným a bez dětí by tábor nebyl táborem. Za rok ahoj!

P.S.: Fotografie a videa vydají za víc, než tahle slova. Můžete se na ně podívat zde: https://www.facebook.com/prebudov/

Za III. běh LPT Přebudov

Martin Brejcha


 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2023

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2023 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory.. Přihlášky budou v únoru. Informujte se u vedoucích táborových běhů. img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2022 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008167.jpg další fotky z historie