Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2017

Pionýrská světýlka

Podzimní výstavka tvoření oddílů Pusík a Knoflíci se uskutečnila ve všech prostorách naší klubovny. O dvorku až na půdu. Myslíme si, že se bylo na co dívat. Jak na vystavené výrobky dětí, tak i na krásně nazdobené dýně a také na výstavku vyrobených zvířátek. Naše ZOO pojede na výstavu Pionýrský sedmikvítek. Když nám nesvítily dýně, tak jsme nasvítili celý pionýrák. Dětem se naše světýlka moc líbily a ani se jim z klubovny domů nechtělo.

Více fotografií na odkaze:   http://www.pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2017/svetylka/

img img

Tábory 2020

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Informace a přihlášky budou u vedoucích táborových běhů. img