Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2017

Čertovské řádění a Mikuláš

Pionýr Nepomuk připravil na klubovně oblíbené Nebe-peklo-pohádková půda. Dvorek byl plný čertíků s pekelnými úkoly. V klubovně Mikuláš s anděly rozdával za básničku dárky a půda byla pohádková a letos i se Zelenou Horou a šternberskou vrchností. K vidění byla i vánoční výstavka pusíkovského tvoření. Děkujeme dětem z oddílu Pusík a Jiskra za pomoc při zajištění této akce.

img

Více fotografií na:  http://www.pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2017/nebe-peklo/

img img

Tábory 2020