Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2019

Velikonoční dílny

Jaro již přichází, sluníčko už nám také i trochu hřeje a Pusíkovci připravili Velikonoční dílny na klubovně. V úterý 26.3.2019 k večeru přišli na klubovnu dospěláci, aby si vytvořili velikonoční zajíčka do zápichu na stůl. Trochu piplavá prácička, zejména vytvořit 50 trubiček ze stránek telefoního seznamu. Proplétání a nastříkání a byl už tady zajiček i v kytce. Druhý den ve středu už tvořily děti a to hned na dvou stanovištích u Aleny věneček z papírových vajíček - enkaustika (přeci voskovky a žehlička). Monika s dětmi vytvářela zajíčka se skleničkou. Během naší schůzky zvládli všichni všechno.

img  img  img

fíce fotografií na:  http://www.pusikovci.estranky.cz/fotoalbum/obrazky-2019/velikonocni-dilny/

img img

Tábory 2020