Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2019

P3 Valentýnský turnaj

Dne 17. 2. 2019 se na nepomucké pionýrské klubovně uskutečnil Valentýnský turnaj v deskových hrách. Páry se spolu utkaly ve čtyřech disciplínách každý s každým, a odehrály tak mezi sebou osmdesát čtyři zápasů. Ať už výherce či poražený, všechny páry si odnesly odměny, které i letos byly od Albi, takže se jednalo především o deskové hry. Moc děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další ročník! Výsledky po rozkliknutí nadpisu. *Miluška B.

Kreativní party hru Alias, kde si dvojice popisovaly věci typické pro druhé pohlaví a měly jich za daný časový limit uhodnout co nejvíce, ovládli Jája s Baru, Martin s Verčou a Šárka s Janinou.
V deskové hře Telepatie, kde měli hráči odpovídat stejně na různá témata, si naopak nejlépe vedli Pája s Terkou, Šárka s Janinou a Řízek s Veru.
V kentu, karetní hře na sbírání stejných karet a kde mají páry své vlastní heslo, si nejlépe vedli Martin s Verčou a Jája a Baru.
Ve stolním curlingu byli nejlepší Pája s Markétou a Jája s Baru. 
Po odehrání všech zápasů přišla na řadu poslední disciplína, kterou již dělaly všechny páry najednou. Jednalo se spíše o doplňkovou a zábavnou hru, kdy bylo úkolem pánů co nejrychleji v kliku sníst tyčinku v ústech dívky pod sebou. Doplňková disciplína rozhodla o finální podobě výsledků, které jsou následující: 

3. místo: Martin Brejcha + Verča Durasová – 14 bodů 
2. místo: Janina Šimková + Šárka Zdvořáčková – 15 bodů  
1. místo: Jája Brejcha + Baru Žitníková – 16 bodů

 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img

Tábory 2019

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2019 - 6 táborových běhů. Informace a přihlášky jsou u hlavních vedoucích táborů. img

Výroční zpráva 2018

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace Výroční zpráva http://www.nepomuk.pionyr.cz/index.php?p=230 img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 25.1.2019 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 009.jpg další fotky z historie