Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2019, Tábory 2019

První tábor- tábor rodičů s dětmi na Přebudově

Poslední červnový týden 22.-29.6.2019 se na Táborové základně Pionýrské skupiny Nepomuk v Přebudově, uskutečnil první letošní tábor. Táborový klub P0 připravil tábor pro rodiče s dětmi na téma: Putování za zvířátky.Rozklikněte nadpis a čtěte dál....

více fotografií z tábora zde: http://nepomuk.pionyr.cz/index.php?p=284

Celý týden jsme si hráli, bavili se a cestovali po všech kontinentech. Měli jsme spoustu her na hřišti, stavěli domečky pro zvířátka, pořádali výpravy. Měli jsme táborák, buřty, písničky s kytarou. Nechybělo sáňkování, lyžování, padák a další hry.  Celý tábor jsme soutěžili o Přebudovské Dolary. Povozili jsme se na konících. Nepomučtí hasiči nám přijeli udělat pěnu, za to jim moc děkujeme.
Každý den jsme něco vyráběli: cestovatelský denik, truhlu na Dolary, ledního medvěda, zvířata s ponožek, sádrová zvířátka a nechybělo ani barvení triček podle týmů.
Nakonec děti utratily všechny Dolary v obchodě. Odvezli si spostu dárků a zážitků s novými kamarády. Dobře se bavili i rodiče.
Musím také vyzdvihnout báječnou kuchyň i s překvapeními pro děti i dospěláky. Bylo to vše vynikající. Mockrát děkujeme.
Moc děkujeme i sponzorům, kteří nám pomohli s pořízením odměn pro děti. Poděkování patří i všem účastníkům. Byli jste skvělí.

Kdo by chtěl jet příští rok s námi, může se už teď hlásit nebo informovat na e-mailu: belemartin@seznam.cz

Martin a Vlaďka Bělovi

Finančně nás podpořili:   Wecoo s.r.o., dřevostavby Písek
        Najib Barakat, zubní lékař Nepomuk