Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2019, Tábory 2019

Přebudov 1.běh = Přebudfield

Na začátku prázdnin od 30.6. do 13.7.2019 jsme strávili dva týdny na letním táboře u Přebudova. Hned první večer jsme se dozvěděli téma celotáborové hry, která nás provázela celých čtrnáct dní. Byla podle amerického seriálu Simpsonovi. Celý článek a odkaz na foto po rozkliknutí nadpisu.

 img  

více fotografií z tábora zde:  http://nepomuk.pionyr.cz/index.php?p=285

Druhý den proběhlo rozdělení do šesti týmů, které proti sobě bojovaly, kdo získá více bodů a vyhraje celou hru. Důležitá byla hlavně spolupráce všech věkových kategorií v týmu.  Téměř každý den byla jedna etapa celého příběhu, při které jsme chodili na procházky a cestou plnili úkoly. Nechybělo ani zapojování kreativity při vyrábění či vaření. Za každý splněný úkol jsme dostávali body do celkového hodnocení týmů. Někdo byl horší a někdo zas lepší, tak už to bývá.
Kromě celotáborové hry jsme měli i kroužky, při nichž si mohl každý libovolně vybrat činnost od softballu, tancování, fotbalu až po deskové hry.
Pro odreagování byly večerní programy plné zábavy. Zahráli jsme si společně BINGO! Zjistili jsme, kdo má z tábora nejhezčí nohu při přehlídce Miss Haxn. Připravili jsme si zajímavé a originální masky na maškarní. Sehráli jsme si i vtipné scénky o Africe.
Celý tábor byl se všemi zakončen na tradiční diskotéce v Budislavicích.
Každopádně bychom chtěli poděkovat našim kuchařkám, které nám vařily. A hlavní dík patří našim vedoucím, kteří se o nás starali a vymýšleli hry s nezapomenutelnými zážitky. DĚKUJEME!
Děti z tábora P1 ❤​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2024

Pionýrská skupina Nepomuk připravila pro léto 2024 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory.. O přihlášky na tábory si můžete napsat nebo zavolat na kontakty uvedené v letáčku. img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 20.1.2023 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008147.jpg další fotky z historie