Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2019

Nulťák a víkend na klubovně

O víkendu 23.-25.11.2019 se nulťák,tábor rodičů s dětmi bavil na pionýrské klubovně.V pátek v podvečer jsme se sešli v Nepomuku na Pionýrském domě. Po přivítání jsme měli kino s pohádkou, dospěláci popovídali a zavzpomínali na letní akce. V sobotu po snídani jsme tvořili lucerničky. Pak jsme vyrazili na stopovačku, která nás kromě restaurace, kde jsme si dali oběd, zavedla na Nepomucké náměstíse spoustou pamětihodností. Navštívili jsme i kostel Sv. Jana. Po návratu byly soutěže v klubovně. Když se setmělo, podnikli jsme dobrodružnou návštěvu Mírovo pohádkové půdy, kde jsme plnili speciální úkoly za odměny. Osvětlená půda, plná nádherných pohádkových kulis, se nám moc líbila. Pak jsme tančili a soutěžili na diskotéce. Před spaním jsme v ložnici měli pohádku. Rodičové zazpívali s kytarou spoustu písniček také soutěžili a povídali. Druhý den po snídani jsme poklidili a vyrazili domů. Akce splnila účel.Těšíme se na další.*Martin B.

Tábory 2023

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2023 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory.. Přihlášky budou v únoru. Informujte se u vedoucích táborových běhů. img

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2022 znovu Ing.Vašek Horník. img

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008123.jpg další fotky z historie