Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2019

Vánoční turnaj v šipkách

V sobotu 28. 12. 2019 se v nepomucké hospodě Goalissimo uskutečnil šestý ročník vánočního turnaje v šipkách pořádaný Pionýrskou skupinou Nepomuk. Vítězkou v kategorii žen se stala Verča Durasová, celý turnaj pak opanoval Kulík.**více po rozkliknutí nadpisu článku

                            img
 
Vánoční turnaj v šipkách vyhrál Kulík
V sobotu 28. 12. 2019 se v nepomucké hospodě Goalissimo uskutečnil šestý ročník vánočního turnaje v šipkách pořádaný Pionýrskou skupinou Nepomuk. Vítězkou v kategorii žen se stala Verča Durasová, celý turnaj pak opanoval Kulík.
Turnaje se zúčastnilo 18 hráčů, což je historicky největší počet tohoto turnaje. Kvůli tomu musel být přizpůsoben i systém celého turnaje.
Všichni hráči byli nalosováni do dvousměrného pavouku a hrálo se na dva vítězné legy – v prvním legu se hrálo 301 double out, ve druhém se házelo na střed a v případném třetím legu se opět hrálo 301 double out.
Výsledky po celodenním turnaji jsou tedy následující:
1. místo: Kulík
2. místo: Vašek
3. místo: Roman
Ženy i muži hráli dohromady ve stejném pavouku, a podle výsledků, které zde dámy předvedly, se vytvořilo i pořadí v dámské kategorii. To je tedy následující:
1. místo: Verča Durasová
2. místo: Kačka Járová
3. místo: Karol Špererová
Verča svým vítězstvím navázala na své úspěchy z předchozích let a vyhrála potřetí v řadě. Tento zlatý hattrick se povedl poprvé v celé šestileté historii tohoto turnaje a my jí tímto ještě jednou mockrát gratulujeme.
Vítěz předcházejícího ročníku Kuba Šperer své vítězství neobhájil a letos skončil ,,až‘‘ na bramborové pozici.
Tento turnaj přinesl spoustu zajímavých výsledků, kdy neregistrovaní hráči porazili spoustu (bývalých) profíků. Bývalí Mistři vrhu Přemek a Michal tak skončili až na 17.-18. místě, Kája, vítěz tohoto turnaje v roce 2017, skončil pak na příčce třinácté.
V pomyslné kategorii nikdy neregistrovaných hráčů by pak vyhrál Dusík následovaný Verčou a Jájou.
Verča a Kulík si za svá vítězství vysloužili poháry, odměny však dostal ale úplně každý.
 Na putovní pohár, který je dlouhodobě vystaven v Goalissimo Nepomuk, se pro rok 2019 připsalo jméno absolutního vítěze tohoto turnaje, a sice Kulíka.
Závěrem bychom rádi poděkovali za velmi zdařilý turnaj Kájovi a Přemkovi, který jej zorganizovali, především pak všem, kteří se jej zúčastnili. Budeme moc rádi, když se opět setkáme v roce 2020 na dalším vánočním turnaji.
 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2024

Pionýrská skupina Nepomuk připravila pro léto 2024 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory.. O přihlášky na tábory si můžete napsat nebo zavolat na kontakty uvedené v letáčku. img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 20.1.2023 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008082.jpg další fotky z historie