Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2020

Přihlaš se do hry "Buď Ideální"

Ahoj, je období, kdy si nemůžeme dělat to co chceme a většinou musíme být doma, určitě vám chybí už také škola a schůzky s Pusíkem. Pionýr ČR vyhlásil hru o znalostech a dovednostech pionýrů "Buď Ideální" a to nejen pro pionýry, zapojit se mohou také ostatní děti i pro15+. Je zde 210 otázek, které můžete splnit do 6.6.2020. Otázky a úkoly jsou na pionýrských stránkách a já přidám odkazy a postup jak se zaregistrovat. Určitě nesplníme všechny, ale vyzkoušet to můžete. Odměnky dostaneme jak z ústředí Pionýra tak i od oddílu, máme připraveny poháry a to nejenom zmrzlinové.** Po rozkliknutí nadpisu najdeš postup při zaregistrování**MD

                                    img  

Jak se zaregistruješ??

1. otevři tento odkaz:  https://budidealni.pionyr.cz/  Přečti si informace o hře .

2. zaregistruj se zde:  https://budidealni.pionyr.cz/register Vyplň jméno a  heslo (musí být osm znaků), kolonku vedoucí nezaškrtávej. Po potvrzení vyplň  tvoji přezdívku.

3. na stránce vpravo se po potvrzení objeví tvoje přezdívka, rozklikni a otevři profil, zde je nutné vyplnit  skupinu a náš název je Pusík Nepomuk. Rozkliknutím najeďte na náš název. Bude to asi trošku složitější, ale určitě to dáš.

Pokud budeš mít s registrací problém zavolej nebo napiš (telefon 721746812, mail: miradv@centrum.cz)

 

4. Plní úkoly a odpovídáme na otázky: podívej se sem https://budidealni.pionyr.cz/ukoly

otázky a úkoly vychází z Pionýrských ideálu.

Jsou zde otázky popřípadě úkoly, pokud znáš odpověď klikni na "splnit" a pokračuješ dál, pokud nevíš nebo to zatím nejde splnit přeskoč otázku.

Máme na splnění co nejvíce otázek do 6.6.2020, pokud potřebuješ poradit rovněž napiš.

 

5.  N tomto odkazu https://budidealni.pionyr.cz/zebricek/podle-jednotlivcu podle tvého přízviska najdeš počet splněných otázek.

 

Tak pokusíš se zúčastnit této pionýrské hry, přihlas se!?!?

A ještě jeden úkol z tvoření:

Určitě doma také vyrábíš, kreslíš , tvoříš něco hezkého, jak jsme zvyklí z našich schůzek oddílu Pusík a Knoflíci. Z výrobků chceme připravit výstavku po opětovném zahájení schůzek na naší klubovně. Můžeš také posílat fotografie výrobků na můj meil:  miradv@centrum.cz nebo WhatsApp tel.721746812.

 

Ahoj Míra Dvořák

 

 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2020 proběhly v pohodě

Pionýrská skupina Nepomuk připravila na letní prázdniny 2020 šest táborových běhů. Uskutečnily se za přísnějších hygienických pravidel. Na táborech bylo 319 dětí.

Výroční zpráva 2019

Naše zpráva je ve fotografiích. Na odkazu Prezentace obrázků-Výroční zpráva -2019 (levé meny) img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2020 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008050.jpg další fotky z historie