Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2020, Tábory 2020

Tábory jsou už zahájeny-Zvířátka

První tábor na Přebudově byl Tábor rodičů s dětmi ve dnech 27.6.- 4.7.2020. První pohlednice z tábora už je zde. Članek od Martina z Přebudovského nulťaku. Rozklikni nadpis.

img

Od 28.6 do 4.7.2020 se na Táborové základně Pionýrské skupiny Nepomuk v Přebudově, uskutečnil první letošní tábor.Táborový klub P0 připravil tábor pro rodiče s dětmi na téma: Ze života hmyzu. Celý týden jsme si hráli a bavili se. Měli jsme spoustu her na hřišti. Hledali jsme poklad, stavěli domečky pro zvířátka, pořádali výpravy. Měli jsme táborák, buřty, písničky s kytarou. Sříleli jsme z luku, měli mravenčí disko, nechyběl bar, sáňkování, lyžování, padák a další hry.Každý den jsme něco vyráběli: Motýlky, berušky, vymalovali jsme hmyz na chatky, malovali na kameny a nechybělo ani batikování triček podle týmů. Vše bylo moc fajn a už se těšíme na další tábor. Moc děkujeme Petře Belancové, která nás zachránila a jezdila nám vařit. Bylo to úža.

Moc děkujeme i sponzorům, kteří nám pomohli s pořízením odměn pro děti. Poděkování patří i všem účastníkům. Byli jste skvělí.

Kdo by chtěl jet příští rok s námi, může se už teď hlásit nebo informovat na e-mailu: belemartin@seznam.cz

Martin a Vlaďka Bělovi

Finančně nás podpořili: Wecoo s.r.o., dřevostavby Písek

Najib Barakat, zubní lékař Nepomuk

Odměny pro děti věnovali: KLAUS Timber a.s., Kladrubce

Martin Sýkora, Nepomuk

Unibrick s.r.o., Nepomuk

Chlazení Beníšek, Nepomuk

a všem ostatním co nás podarovali.

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008115.jpg další fotky z historie