Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2021

P3 tábor Super hrdinů

Tábor na Přebudově se uskutečnil ve dnech 1.-13.8.2021. Superhrdiny jste mohli potkat na táboře snad na každém kroku. Prima parta vedoucích a děti si tábor moc užila. Rouklikněte nadpis a přečtěte si článek od Milušky R.

img
Došlo od Superhrdinů: Prvních třináct srpnových dnů ovládli tábor superhrdinové.
Na začátku nám počasí moc nepřálo, ale to nás od výcviku mladých superhrdinů neodradilo. Každý táborový den byl věnován jiným hrdinům z komiksových světů.
Táborníci si tak mohli postavit vlastní Grooty (stromové muže), navštívili nás Úžasňákovi, kdy si každý vyzkoušel, zda je rychlý jako Dash, nebo ohebný jako Elastička.
Při dni věnovanému Supermanovi a Supergirl si děti na vlastní kůži vyzkoušely na stanovištích své superschopnosti. Lex Luthor se pokusil lstí získat vysoutěžené kryptonity, aby oba hrdiny zničil, ale jeho plány byly nakonec zhaceny.
Spidermanovské dopoledne bylo narušeno deštěm, ale improvizovaná opičí dráha ve slepičárně se stejně vydařila.
Děti pomohly Batmanovi a Catwoman chytnout záludného Jokera, ale zásluhou Harley Quinn Joker uprchl a zcela ovládl následující táborový den. Co chvíli přišel s novým bláznivým úkolem, který museli všichni plnit. Jeho potměšilé rozmary jsme však zvládli s úsměvem na tváři.
Po Flashově siláckém víceboji jsme se Starlordem v bojovce ukořistili jeden z kamenů Nekonečna.
Lokiho žezlo, kterým se dají zcela ovládnout ostatní, jsme neměli nechat jen tak válet. Zmocnili se ho totiž táborníci z nejstaršího oddílu, z vedoucích udělali děti do dvou nových oddílů Alfa a Beta a všem připravili zábavný den pod svou taktovkou.
Konec tábora se pomalu přiblížil, Thanosovo lusknutí rozdělilo táborníky na dvě poloviny. Polovinu, která měla být podle příběhů zničena, však včas zachránil Strážce Heimdall a pomocí Bifrostu je přenesl na Asgard, kde měli po boku Lokiho a Thora svést závěrečnou bitvu proti bohyni smrti Hele. Vyhodnocení slavné bitvy, ve kterém zvítězily Thorovy oddíly, pak narušil svými taškařicemi Fatpool.
Nechybělo křtění (které se čaroději, Dr. Strangeovi, líbilo natolik, že ho posunem v času nechal celé zopakovat), širák, diskotéky, táboráky, výroba táborových triček, kreslení komiksů,...ale hlavně spousta zábavy a nových přátelství.  *MR

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2023

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2023 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory.. Přihlášky budou v únoru. Informujte se u vedoucích táborových běhů. img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2022 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008182.jpg další fotky z historie