Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2021

P3**Kvíz Pán prstenů

V sobotu 4. září se v nepomucké pizzerii Goalissimo konal vědomostní kvíz na téma Pán prstenů. Tento kvíz zorganizovali pionýři z klubu P3 a zúčastnilo se jej celkem sedm týmů. Ty proti sobě nastoupily hned v šestapadesáti otázkách připravených na vesmír spisovatele Tolkiena. Vítězem se pak stal tým s názvem „Géniusové“. Celý článek od Járy po rozkliknutí nadpisu.

Pionýři uspořádali kvíz na téma Pán prstenů

V sobotu 4. září se v nepomucké pizzerii Goalissimo konal vědomostní kvíz na téma Pán prstenů. Tento kvíz zorganizovali pionýři z klubu P3 a zúčastnilo se jej celkem sedm týmů. Ty proti sobě nastoupily hned v šestapadesáti otázkách připravených na vesmír spisovatele Tolkiena. Vítězem se pak stal tým s názvem „Géniusové“.

Géniusové si během kvízu nevedli špatně, po prvních kolech však mezi favority nepatřili. Na začátku byli na třetím místě, na to druhé se dostali až po kole třetím. Nejvíce bodů si nahnali v samotném závěru, díky kterému se nakonec stali vítězi.
Tento tým si za své vítězství odnesl odměny. Dostali tak plakát, hrnečky, podtácky, Jeden prsten a třeba i placky našich kvízů. Tímto jim ještě jednou mnohokrát gratulujeme k výhře.

Smolařem večera se tak stala Řízkova vejce. Ta sice nastoupila bez svého tradičního kapitána, po kterém jsou i pojmenována, nicméně již po prvním kole byla na prvním místě. Vedlo se jim dokonce tak dobře, že ve třetím kole neztratila dokonce ani jeden jediný bod a měla tak solidní náskok pěti bodů. Ze závěrečného kola si ale odnesla „pouhých“ osmnáct bodů, což znamenalo, že v celkovém zúčtování prohrála o jeden jediný bod.

Třetí pak byl tým „Rovnák na vohejbák“, který přišel ve velmi okleštěné sestavě. První dvě kola si zahráli pouze ve dvou hráčích, i tak ale dokázali držet tempo s těmi nejlepšími a byli na průběžném druhém místě. Ztráta se však paradoxně navýšila v době, kdy je už doplnili další hráči a z boje o první místo se tak stalo „až“ místo třetí.

Na čtvrtém místě se umístil nováček „Ekrazit“. Tady se žádné zvraty nekonaly; tento tým byl čtvrtý po celou dobu kvízu, až na první kolo, po kterém byli pátí.
Musejí z toho mít ale radost, protože hned bod pod nimi byly další dva týmy na sdíleném pátém
a šestém místě, a sice týmy „42“ a „Lankvary“.

Tým 42 získal po prvním kole poněkud překvapivě „pouze“ třináct bodů a byli tak předposlední. Týmu, který se stal vůbec prvním vítězem prvního ročníku naší ligy, se tak už bohužel nepodařilo dohnat ztrátu na další týmy a skončili tak na sdílené páté pozici s týmem Lankvar.

Lankvary byly po celou dobu kvízu na šestém místě. V závěrečném Ano/Ne kole se jim povedlo tzv. bingo, kdy se jim podařilo odpovědět správně na úplně všechny otázky. To už ale bohužel stačilo jen na to, aby dohnali tým 42.

Na posledním místě pak skončil tým Epickoprávní felláci po gymplu. Patří jim ale obrovský dík, že dorazili, i když věděli, že tohle jejich téma nejspíše nebude. I tak ale dokázali získat nádherných šedesát dva bodů.

Celkové pořadí pak vypadá takto:
1. místo: Géniusové, 95 bodů
2. místo: Řízkova vejce, 94 bodů
3. místo: Rovnák na vohejbák, 90 bodů
4. místo: Ekrazit, 82 bodů
5-6. místo: Lankvary, 42, 81 bodů
7. místo: Epickoprávní felláci po gymplu, 62 bodů

Tímto mnohokrát děkujeme všem, kteří se kvízu zúčastnili, a doufáme, že se líbilo. Další kvízy, ovšem tentokrát ne pořádanými pod Pionýrskou skupinou Nepomuk, budou čtvrteční všeobecný kvíz v Pivnici Lidový dům Blovice a páteční všeobecný kvíz v nepomuckém restaurantu U Švejka. Další speciál pak bude připraven na téma La Casa de papel a toho se fanoušci dočkají již v říjnu, opět v pizzerii Goalissimo.

Za Easy kvízy a klub P3  Jaroslav Brejcha

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008044.jpg další fotky z historie