Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2021

P3 - Šifra mistra

O víkendu 12. - 14. listopadu se část naší party z klubu P3 rozhodla uspořádat víkend na táborové základně v Přebudově pro některé vyvolené děti z tábora. Konkrétně šlo o letošní táborový šestý oddíl. Děti začaly na základnu najíždět v pátek ve večerních hodinách, kde už jsme na ně čekali my, táboroví vedoucí, s připraveným programem a teplou večeří. Po přivítání, večeři a vyprávění zážitků za tu „dlouhou“ dobu, co se děti neviděly, jsme pustili film, po kterém proběhla večerní hygiena a šlo se spát. Po probuzení a chutné snídani začal připravený program. Dopoledne byla pro děti připravena stanoviště s úkoly a za každé splněné stanoviště dostaly indicii. Takže dopoledne například stavěly mapu z přírodnin, hledaly věci po táboře, hrály pantomimu a nebo skládaly básničky našim skvělým kuchařům, aby si zasloužily oběd. Ze získaných indicií měly zjistit místo, odkud se bude začínat odpolední program. Po zaslouženém obědě a chvilce odpočinku se všem úspěšně podařilo zjistit místo startu, kde byla připravena první šifra. Po vyluštění zjistili, kde je schovaná další a takhle to pokračovalo až do cíle, kam dorazili všichni a byli za to odměněni. Po večeři následovaly odpočinkové deskové hry, při kterých se děti bavily. Ráno po snídani jsme vše společně s dětmi uklidili, dali si pár deskových her a pak oběd. Při čekání na rodiče jsme si plánovali, kdy se zase uvidíme.

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008043.jpg další fotky z historie