Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2021

Rakováčci a jejich drakiáda

Drakiádu jsme ve spolupráci s hasiči pořádali 22.10.2021 pro veřejnost již po čtvrté. Po zahájení se pouštěli draci, které si každý donesl. Byly připravené stanoviště s úkoly a rukodělný koutek, kde si děti mohly vyrobit zápich s drakem, kartonového strašáka, nebo papírovou záložku. Na stanovištích děti plnily různé úkoly - střílely ze vzduchovky, poznávání podle hmatu a zkouška zraku, zkouška zručnosti ve stavění z kostek dle zadání a na čas. Za každý splněný úkol dostaly děti zvířátkové razítko na kartičku, kterou dostaly hned při příchodu. Na konci dostal každý sladkou odměnu a omalovánky nebo pexeso. Připravený byl i oheň, na kterém si všichni opekly špekáčky. Byla zajištěná i bezpečnost, táborák byl pod odhledem hasičů. Akci jsme si všichni užili a už se těšíme na další ročník.

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008126.jpg další fotky z historie