Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2021

Turnaj ve stolním tenisu

V sobotu 11. prosince se uskutečnil Vánoční turnaj ve stolním tenise pořádaný Pionýrskou skupinou Nepomuk. Tento turnaj se odehrál ve Sportovní hale města Nepomuk a zúčastnilo se jej třicet hráčů, kteří se proti sobě utkali ve čtyřech různých kategoriích. Každý hráč si pak z tohoto turnaje mohl odnést nejen vánoční atmosféru, sportovní výkony, ale také odměny.Celý článek a vitzové v článku od JáryB**

img

V mladších žácích se na prvním místě umístil M. Končel, následovaný Š. Rumlem a O. Brejchou.
Ve starších žácích se pak proti sobě utkalo hned pět chlapců, kteří si proti sobě zahráli každý s každým. Nejlepší čtyři se pak kvalifikovali do soubojů o medailové umístění, a to tak, že čtvrtý s třetím si zahráli o bronz a druhý s prvním si zahráli jeden zápas o zlato.
Výsledky v této kategorii jsou pak následující: na třetím místě se umístil Marek Šolar, druhé místo obsadil Lukáš Jandík a vítězem se stal Tomáš Reitspies.
Kategorie dospělých žen měla stejný počet zástupkyň. Vyhrála zde M. Hachová, která tak obhájila své vítězství z roku 2019.
Druhé místo pak patří A. Čulákové, bronzová pozice pak patřila hráčce, která skoro do turnaje ani nenaskočila, a sice V. Brejchové.
Největší počet hráčů pak nastoupil v kategorii dospělých mužů – té se zúčastnilo hned na šestnáct hráčů. Ti byli nalosováni do základních čtyř skupin po čtyřech hráčích, z nichž postoupili všichni do jednosměrného pavouka. Bylo ale podstatné, ze které pozice se jim to podařilo – např. nejlepší hráč z první skupiny nastoupil proti čtvrtému z druhé skupiny atp.
Pokud některý z hráčů vypadl, čekaly ho ještě zápasy o umístění. Každý si tak v této kategorii zahrál alespoň šest zápasů.
Na třetím místě se pak v této kategorii umístil J. Lang, stříbrnou pozici pak obsadil P. Šesták.
A vítězem celého turnaje se se ztrátou jednoho jediného setu stal bezkonkurenční V. Usliberk.
Turnaj samozřejmě přinesl pár zvratů a překvapení. Hned prvním z nich bylo to, že se samotný organizátor K. Brejcha starší nemohl kvůli svému zranění turnaje aktivně zúčastnit. Obhájce titulu se tak mohl letos bohužel pouze soustředit na organizaci.
Jeho syn, K. Brejcha mladší, pak dokázal porazit jednoho z největších favoritů J. Rumla, který aktivně nastupuje v lize stolního tenisu. Během tohoto zápasu se mu ale ozvalo jeho staré zranění, a tak se další fáze turnaje již taktéž nemohl zúčastnit. V souboji o třetí místo, který měl proběhnout mezi ním a J. Langem, tak došlo ke kontumaci a bronz tak připadl právě J. Langovi.
J. Ruml pak skončil na místě pátém.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem, kteří se tohoto turnaje aktivně účastnili. Také děkujeme všem sponzorům, který na tento turnaj přispěli.
Obrovské poděkování pak patří organizátorovi turnaje K. Brejchovi staršímu, který připravil perfektní turnaj, na kterém se odehrálo více než 100 zápasů. O to více pak zamrzí fakt, že si sám nemohl zahrát.
Doufáme, že si všichni účastníci turnaj užili a že se spolu brzy uvidíme na dalším.   V sobotu 11. prosince se uskutečnil Vánoční turnaj ve stolním tenise pořádaný Pionýrskou skupinou Nepomuk. Tento turnaj se odehrál ve Sportovní hale města Nepomuk a zúčastnilo se jej třicet hráčů, kteří se proti sobě utkali ve čtyřech různých kategoriích. Každý hráč si pak z tohoto turnaje mohl odnést nejen vánoční atmosféru, sportovní výkony, ale také odměny.


 

print Formát pro tisk

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně.

Pozvánky

img img img img

Tábory 2023

Pionýrská skupina Nepomuk připravuje na letní prázdniny 2023 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory.. Přihlášky budou v únoru. Informujte se u vedoucích táborových běhů. img

Info

Skupinovým vedoucím je po výroční Radě od 22.1.2022 znovu Ing.Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008188.jpg další fotky z historie