Kategorie: Aktuální články, Akce roku 2022

Drakiáda v Rakové

V sobotu 22.10.2022 jsme ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů uspořádali v Rakové již 5 ročník Drakiády. Letos nám přálo počasí, dopoledne přestalo pršet a začal foukat vítr. Sešlo se spousta draků, malých i velkých, někteří létali více, jiní méně, ale byl to skvělý zážitek. Pro děti byl připravený rukodělný koutek, několik sportovních disciplín, jako např. střílení ze vzduchovky, skákání v pytli, vyjížďka kočárem (klasické kolečko) apod. Za každou splněnou disciplínu získaly razítka a za plný počet razítek i odměnu. Vše bylo uzpůsobené tak, aby si zasoutěžili i rodiče. Po celou dobu nám po hřišti skákali králíci z Králičího hopu, neustále měli spoustu diváků. Hasiči připravili občerstvení ve formě grilovaného masa, nechybělo samozřejmě ani pivo, limo a teplé nápoje. Návštěvníci od nás odcházeli veselí a usměvaví, takže další hezká vydařená akce.

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008104.jpg další fotky z historie